Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

I Zlot Pojazdów Zabytkowych w Zamościu oraz Piknik Lotniczy w Mokrem 2011 r. - Autoretro

Idź do spisu treści

Menu główne:

I Zlot Pojazdów Zabytkowych w Zamościu oraz Piknik Lotniczy w Mokrem 2011 r.

Imprezy


10 czerwca 2011 r. na Rynku Solnym w Zamościu miał miejsce I Zlot Pojazdów Zabytkowych, zorganizowany przy współpracy członków grupy 2GT Classic, zrzeszającej posiadaczy i pasjonatów pojazdów zabytkowych. Na  Zlocie  gościliśmy przedstawicieli PZM-otu z Lublina i Zamościa, w tym prezesa zamojskiego Automobilklubu.

Uczestnicy  spotkania przybyli na Rynek Solny dokładnie trzydziestoma dziewięcioma autami zabytkowymi nie tylko z różnych miast Polski (m.in. z Rzeszowa, Lublina, Warszawy, Zamościa),  ale również z Ukrainy.

Wszystkie auta zabytkowe brały udział w konkursie, w którym nagrodami były puchary ufundowane przez zamojską grupę 2GT Classic. Konkurs obejmował cztery kategorie:

  • najlepiej zachowane auto


  • najlepiej odrestaurowane auto

                                

  • najdłuższa przebyta trasa na Zlot


  • nagroda publiczności za najpiękniejsze auto na Zlocie


Dwa dodatkowe puchary zostały ufundowane przez prezesa PZM-otu z Lublina oraz prezesa zamojskiego Automobilklubu.

Nasz Mercedes W108 z 1969r. zdobył 3 miejsce w kategorii ,,Nagroda publiczności za najpiękniejsze auto na Zlocie”.

Natomiast 11 czerwca 2011r. uczestnicy Pikniku Lotniczego zorganizowanego w miejscowości Mokre mogli popatrzeć na wspaniałe pokazy lotnicze, które były głównym punktem imprezy. Tutaj miała również miejsce wystawa lotnicza i motoryzacyjna (pojazdy zabytkowe i motocykle). Można było podziwiać wnętrza pojazdów, fotografować je oraz posłuchać opowieści na temat historii i renowacji aut zabytkowych od ich właścicieli – pasjonatów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego